Spam

W tej zakładce możecie śmiało zareklamować swojego bloga/zaprosić mnie na niego. Komentarze tego typu nie będą stąd usuwane.

61 komentarzy:

 1. Twoje opowiadanie znalazło się w Katalogu z wyobraźnią.
  Pozdrawiam ( :

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielka wojna zrównała stolicę Tarionu z ziemią. W ciągu paru godzin kraj stracił władce oraz następcę tronu. Z całej rodziny królewskiej przeżyły jedynie dwie osoby, a pięcioletnia księżniczka zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach.
  Od tych wydarzeń minęło trzynaście lat. Stolica została odbudowana, krajem rządzi nowy władca, a ludność odzyskała radość życia. Po długich, męczących poszukiwaniach, w niewielkiej wiosce na obrzeżach Tarionu królewski najemnik odnajduje zaginioną księżniczkę. Leria wraca na dwór, nie wiedząc kompletnie nic o swojej rodzinie i skrywanej przez nią historii, a pomimo tego, nikt nie ma najmniejszego zamiaru odpowiedzieć na gnębiące ją pytania.
  Jak poradzi sobie z nową rzeczywistością?
  Gatunek: high fantasy, romans
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć, dzięki za zgłoszenie do katalogu.
  Twoje opowiadanie znalazło się już u nas.
  Pozdrawiam ( :

  PS. Nasz katalog ma nazwę " Kocham Czytać Blogi " a nie " Kocham Czytać. "


  http://kochamczytacblogi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mystic Falls przez wieki przyciągało do siebie wszelkiej maści nadnaturalne stworzenia. Wampiry, wilkołaki, wiedźmy. Te ostatnie miały szczególną przewagę nad pozostałymi, dzięki swym niezależnym mocom. Nie musiały lękać się słońca, służyć księżycowi. Były strażniczkami równowagi. A gdyby nagle ktoś zapragnął odebrać im tę potęgę i zaburzyć odwieczną harmonię? Czy natura pozwoli, by jej córkom zagroziło niebezpieczeństwo ze strony krwiożerczych, długowiecznych istot? Jaki sekret skrywa na pozór zwykły labradoryt, który stał się pożądanym przez wszystkich kamieniem? A co, jeśli nie wszystkie czarownice miały dobre serca?
  http://witch-mark.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeżeli publikujesz swoje opowiadania lub wiersze na blogach, z pewnością chciałbyś się podzielić nimi z jak największą ilością osób. Nasz „pisarski” spis powstał właśnie w tym celu – by ułatwić ułatwić dotarcie do nowych czytelników. Serdecznie zapraszamy do skorzystania!
  http://artefakty.pl/katalog

  OdpowiedzUsuń
 6. Lydia Boyle o magii wiedziała tylko tyle, że gdzieś tam istnieje ─ mama w tym temacie nie miała za wiele do powiedzenia, w każdym razie nic pozytywnego. Wyznała córce, że jest czarownicą, jednak z pewnych względów po ukończeniu Hogwartu kompletnie odcięła się od czarodziejskiego świata.
  Sama Lydia, jako charłaczka, nie oczekiwała listu przyniesionego przez sowę i żyła wśród mugoli, idealnie wtapiając się w tłum. Na tydzień przed siedemnastymi urodzinami Lydii, jej matka ginie potrącona przez samochód, natomiast dziewczyna zmuszona jest zamieszkać w Hogsmeade pod opieką brata matki, a o którym ta nigdy wcześniej nie wspominała...

  http://faded-charms.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Blog został dodany do Katalogu Euforia.
  Pozdrawiam, Białko :>

  OdpowiedzUsuń
 8. http://short-stories-dellirah.blogspot.com/
  Witaj Leslie, może zechciałabyś wstąpić na chwilę do mojego świata? Nie będziesz się nudzić, obiecuję, każdy znajdzie tam coś dla siebie.
  Miłego dnia
  Dellirah

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam serdecznie na bloga z różnymi opowiadaniami.
  www.rzeka-opowiesci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Hejo! :3
  Z tej strony Maggie z katalogu Kocham Czytać Blogi. Zostałaś wylosowana do przeprowadzenia wywiadu http://kochamczytacblogi.blogspot.com/2016/05/09-wywiad.html Jeśli się zgadzasz wziąć w tym udział, napisz na mojego maila: madziula0909@gmail.com
  Pozdrawiam cieplutko! xoxo :***
  Maggie

  OdpowiedzUsuń
 11. Cześć!
  Chciałabym Cię zaprosić do siebie. Dopiero zaczynam swoją przygodę z pisaniem i niewiele napisałam, ale chciałabym poznać opinię ludzi o moim pisaniu : )


  Inkub to demon przybierający postać uwodzicielskiego mężczyzny nawiedzający kobiety we śnie i kuszący je współżyciem seksualnym. Wiąże się z tym niesamowita ilość różnorodnych przygód, o których chciałabym opowiedzieć w moim opowiadaniu. Czy demon, który potrafi uwieść każdą niewiastę, może zakochać się po uszy w ludzkiej kobiecie? Przekonaj się i poczytaj o przygodach Inkuba i jego romansu.

  http://przygodyinkuba.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 12. Witaj,
  uważam, że opowiadanie samo powinno się obronić...zatem zapraszam do siebie :)

  Do zobaczenia, kochanie

  OdpowiedzUsuń
 13. Cześć! Serdecznie zapraszam do siebie: http://www.kazdymawsobiesile.blogspot.com/
  Biegniesz przez życie. Ciągle przed czymś uciekasz. Twoje nogi są w ciągłym ruchu. Nigdy się nie zatrzymujesz. Nie pozwalasz sobie na złapanie oddechu. Nie pozwalasz sobie na chwilę odpoczynku. Nie pozwalasz sobie na podziwianie świata. Nie pozwalasz sobie, żeby los cię przegonił. Biegniesz i biegniesz. Ile sił w nogach. Uciekasz. Uciekasz. Ciągle uciekasz. Przed czym?
  Jestem Lilian. Należę do Wykluczonych. Pokażę tym, którzy uważają, że nic nie znaczę, iż mam siłę. Wygram tę wojnę. Zwyciężę. Zmienię wszystko. Nie będę już Wykluczoną. Nie będę mieszkać poza murami królestwa. Nigdy więcej. Taki jest mój cel i nikt nie powstrzyma mnie przed jego wypełnieniem.

  OdpowiedzUsuń
 14. Rozdział będzie opublikowany jutro o 12:00.
  Prosiłabym następnym razem o skopiowanie formularza i go wypełnienia. To ułatwia pracę adminom.
  Pozdrawiam ^^

  Katalog z wyobrażnią

  OdpowiedzUsuń
 15. Zgłoszenie nowego rozdziału do Katalogu Euforia zawiera błąd.
  Pozdrawiam, Misia.

  OdpowiedzUsuń
 16. Otwartość. Życzliwość. Skromność. Chęć udzielenia pomocy innym ludziom. Chęć ofiarowania swojego czasu dla potrzebujących. Te cechy posiada jeden człowiek, którego tak brakuje nam w dzisiejszych czasach. Ksiądz Wiktor. Niesie każdemu dobre słowo, pomoc materialną, duchową oraz zaraża serdecznym uśmiechem. Stwarza wokół siebie pozytywną aurę.
  Zapraszam na pierwszą część opowiadania "Szlachetność".
  www.rzeka-opowiesci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Rachel zdecydowanie nie jest jeszcze dojrzała. Wychowana przez bogatych i niedostępnych rodziców nauczyła się radzić sobie sama... Dlatego nigdy nie powiedziała nikomu, jakie ma umiejętnosci. Nadchodzą jednak wydarzenia, które nie będą dotyczyły jej dorastania, i których wpływy rodziców nie będą w stanie rozwiązać.
  wirus-r.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Witaj!
  Serdecznie dziękuję za zgłoszenie. Twój blog już zagościł na Polach Elizejskich. Zapraszam do zgłaszania nowych rozdziałów, a także do wzięcia udziału w innych przygodach.

  Serdecznie pozdrawiam i życzę weny! ;)

  OdpowiedzUsuń
 19. Jestem nowa w blogosferze, postanowiłam spróbować swoich sił w pisaniu opowiadania. Wiem, że reklama dźwignią handlu, dlatego zostawiam swój komentarz. Jeżeli znajdziesz chwilę czasu, zapraszam. Piszę opowiadanie o Hermionie i Fredzie, a tu wstawiam krótki fragment prologu:
  Ale obiecałam. Obiecałam, że nikt się nie dowie. Że – tu głos jej się załamał – że nie odejdę. A odeszłam. Nie wiem, co było cięższe. Czy to, że złamałam czyjeś serce, czy to, że wiedziałam, że popełniam ogromny błąd, czy to, że zniszczyłam wszystko.
  Zapraszam na obiecalismy.blogspot.com
  Pozdrawiam, Meryem.

  OdpowiedzUsuń
 20. Serdecznie cię zapraszam na mojego bloga gdzie publikuję swoje, własne opowiadanie o tematyce fantasy.


  Krainę Arcarion nawiedzają okropne ciemności, a w pałacu wciąż powstają nowe intrygi, które potrafią zniszczyć każde istnienie. Zdrajcy próbują królową zrzucić z tronu, a mieszkańcy chowają się przed straszną bestią co im zagraża.

  Tymczasem młoda syrena o imieniu Lydia wyrusza do stolicy, by tam rozpocząć nowe życie nie zdając sobie sprawy z zagrażającego jej niebezpieczeństwa. Po drodze poznaje wilkołaka Caleba, złodziejaszka Titusa, tancerkę Elainę, maga Corneliusa oraz dziewczynę z jednym okiem Nylę, która posiada niesamowite umiejętności.

  http://krople-przeszlosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Książka przeczytana i brak kolejnej? To świetnie się składa!
  Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga pt. „Granica Olimpu”. Pragnę Cię zabrać do świata Bogów Greckich. Przedstawić wydarzenia, które na pozór są poza naszym zasięgiem, a w rzeczywistości dzieją się tak blisko nas! Dołącz do drużyny Penelopy, studentki lubelskiej uczelni, która zamiast przygotowywać się do kolejnej sesji, będzie musiała wypełnić zadanie powierzone jej przez Atenę – która tak poza tym jest jej matką.
  Dołączysz?
  http://granica-olimpu.blogspot.com/
  PS. Ja na pewno zajrzę na tego bloga!

  OdpowiedzUsuń
 22. Zgłoszenie nowego rozdziału do Katalogu Euforia zawiera błąd.
  Pozdrawiam, Misia.

  OdpowiedzUsuń
 23. http://boski-konflikt.blogspot.com/
  Bogowie są podobni do ludzi. Także się śmieją, kochają, nienawidzą i mszczą. Jednak oni nie mają zahamowań. Aby ocalić najdroższego przyjaciela potrafią zabić swoich towarzyszy, aby się zemścić zniszczą połowę świata.
  Można ich podzielić na dwie strony konfliktu: tą jasną i tą ciemną. Przynajmniej w teorii. Oni wszyscy, niezależnie od pochodzenia, są tacy sami. Nie należy im ufać. W praktyce, każdy dba tu tylko o siebie, o swoją pozycję i moc, nie przejmując się tym, że kogoś rani. Oczywiście istnieją wyjątki, lecz znikają one w morzu ambicji i żądzy władzy.
  Chciałabym wam opowiedzieć historię panteonów, historię bogów. Choć rozgrywała się ona tysiące lat wcześniej, ma wpływ na to, co dzieje się teraz. Bo bogowie nie wybaczają, nie zapominają. Ich rozgrywka trwa nadal, ale ważne są także ich pobudki. Nie wszystko jest tak jasne, jak się wydaje. Przeczytajcie, zrozumcie. Może to uratuje wam dziś życie, bo ciemność i chaos nadciągają.
  I spróbujcie im wybaczyć.

  Zapraszam,
  Mentrix

  OdpowiedzUsuń
 24. Robyn jest popularną buntowniczką recydywistką z wybujałą wyobraźnią. Prowadzi otwartą wojnę z rodzicami i ma niezwykły talent do pakowania się w kłopoty.

  Levi jest niereformowalnym ekscentrykiem, wiecznie szukającym zwady. Dba jedynie o skórzaną kurtkę i zdezelowanego Chevroleta.

  Trafiają na siebie przypadkiem, oboje pijani i zwiewający przed kłopotami - takie początki nigdy nie wróżą niczego dobrego.

  Zapraszam!

  Wattpad:
  https://www.wattpad.com/story/58831220-nowhere-girl

  Blogspot:
  http://anmethysts.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam!
  Rozdział 4 Twojego opowiadania został już zareklamowany na Polach Elizejskich. Serdecznie dziękuję za zgłoszenie.
  Zapraszam Cię na kurier-elizejski.blogspot.com
  Tam również możesz zgłaszać swoje rozdziały czy też dołączyć do załogi.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 26. Zgłoszenia o nowych rozdziałach informujemy w innej zakładce.
  Pozdrawiam. ( :


  Olga, Kocham Czytać Blogi.

  OdpowiedzUsuń
 27. Proszę o poprawę zgłoszenia nowego rozdziału do Katalogu Euforia.
  Pozdrawiam, Misia ^.^

  OdpowiedzUsuń
 28. Witaj! Tu ekipa z Escursione (http://escursione.blog.pl/)
  Chcielibyśmy zapytać, czy nie zainteresowałaby Ciebie wymiana buttonami? Twój button znalazł, by się w migającej reklamie na stronie głównej oraz w zakładce Polecane (http://escursione.blog.pl/polecane). Dodatkowo Twój blog zostałby dodany do Platynowej Listy, która niebawem się pojawi na blogu :)
  Proponujemy także wymianę komentarzową (tj. oczywiście czytając, nie takie tylko do podniesienia liczby).
  Jeżeli interesuje Ciebie propozycja - prosilibyśmy na odpowiedź tutaj: http://escursione.blog.pl/buttony-2
  Pozdrawiamy, ekipa Escursione

  PS. A może chcesz się stać jednym z pisarzy na wyspie Escursione? Możesz wybrać dowolny gatunek, dowolną tematykę, dowolną epokę, dowolny wymiar. Również możesz pisać artykuły dot. akceptacji i tolerancji :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Tytuł: Skradzione Spojrzenie
  Link: http://skradzione-spojrzenie.blogspot.com/
  Gatunek: fantasy/dramat/tajemnice
  Opis: Witaj w świecie, w którym nie możesz nikomu spojrzeć w oczy.
  Ten świat niczego Ci nie ułatwia.
  Ten świat jest pełen tajemnic.
  Ten świat tak naprawdę nie istnieje.
  Więc skoro jego nie ma, to czy aby na pewno jesteś Ty?

  OdpowiedzUsuń
 30. Zapraszam Cię serdecznie na drugą część "Szlachetności", o tematyce lekko religijno-obyczajowej :)
  www.rzeka-opowiesci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Rok temu Scarlett Toretto opuściła Cherry Hill i wyjechała do ojca, do Toronto. Chciała zacząć nowe życie. Teraz wie, że to był błąd. Zrozumiała, że kłamstwo i ucieczka nie są rozwiązaniem wszystkich kłopotów, a raczej ich kontynuacją. Dziewczyna wraca do miasta, a wraz z nią wszelkie kłamstwa, wspomnienia i kłopoty. W końcu kiedyś wraz z przyjaciółkami były najpopularniejszymi dziewczynami w Cherry Hill. Wszystko było dobrze do czasu pożaru w garażu rodziny Marano. To on wszystko zapoczątkował. Shay Marano zaginęła w tajemniczych okolicznościach, a policja umorzyła śledztwo. Nikt nie wie jednak, że tamtej, feralnej nocy wszystkie przyjaciółki były razem...  pretty-little-crime.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Zapraszam na moje opowiadanie Gangsta Boyz :)
  http://gangstaboyzfanfiction.blogspot.com/
  Nie pamiętam dnia, nie pamiętam daty. Pamiętam że wtedy wszystko sie zmieniło"
  Historia przyjaźni dwóch chłopaków. Miała zaskakujący początek, ale będzie trwać po wieki.
  Żyją szybko. Ich życie toczy sie wokół imprez, samochodów, narkotyków i... kobiet?
  Są Gangsta Boyz, a jeszcze kilka lat temu byli zwykłymi nastolatkami.

  OdpowiedzUsuń
 33. http://smak-magii.blogspot.com/
  Dziewiętnastoletnia Anella jest magiem, w kraju, w którym magia jest uznawana za najcięższy z grzechów. Kiedy jej sekret wychodzi na jaw, dziewczyna zmuszona jest opuścić rodzinne strony i wyruszyć w długą drogę - do Oreall, Miasta Magii, miejsca, w którym magowie nie muszą się ukrywać. Jednakże o okrucieństwie magów tam mieszkających opowiada się straszliwe historie. Czy Anella, młoda dziewczyna o dobrym sercu, odnajdzie tam swoje miejsce?

  OdpowiedzUsuń
 34. Wszystko zaczęło się od tego, że w Królestwie Darcynii wybuchły rebelie...

  Księżniczka od lat żyje ze świadomością, że we wczesnym dzieciństwie straciła siostrę. Do tego co noc męczy ją koszmar o starej kobiecie, która najprawdopodobniej chce przekazać dziewczynie ważną informację, ale uniemożliwia jej to przerażający mężczyzna w czerni.
  Pewnego dnia, podczas przejażdżki karetą, zostaje omyłkowo wplątana w intrygę, o której nigdy nie powinna się dowiedzieć...

  Czy rebelie wybuchły faktycznie wskutek niekorzystnych reform króla? A może istnieje mniej oczywisty powód?

  http://wichrzyciele.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam!
  Adrialka

  OdpowiedzUsuń
 35. Graficzna Przystań poszukuje nowych grafików!! Więcej informacji na stronie: http://graficzna-przystan.blogspot.com/p/nabor.html
  Serdecznie zapraszam!
  Calliste

  OdpowiedzUsuń
 36. Zapraszam Cię na moje opowiadanie Tears Dont Fall. Jest to historia na podstawie mojego życia, mam nadzieję że Cię zaciekawi :)
  http://tearsdontfallbyedi.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. PS: nie liczę, że zajrzysz, bo tematyka jest mocno nie po drodze większości dziewczyn, ale i tak zapraszam do mnie:
  wielkadrakawwwe.blogspot.com
  Tara i Eveline są najlepszymi przyjaciółkami od dziecka, obie mają jednak przedziwną pasję. Uwielbiają... wrestling. Zarówno jego oglądanie jak i uprawianie. Dzień, gdy dziewczyny pierwszy raz wybierają się na galę Raw będzie dniem, który zapamiętają do końca życia. Wtedy bowiem przez jedną imprezę sprawy nabierają niezapowiedziany obrót, a dziewczyny, przez okrutny a jednocześnie niebywale szczęśliwy zbieg okoliczności trafiają w sam środek Federacji WWE, ku ich nieszczęściu, na ich drodze stają dawni członkowie The Shield- Dean Ambrose i Roman Reigns. Jak potoczą się ich dalsze losy w Raw? Jakie będą konsekwencje ich jednego kłamstwa? Czy przetrwają w niebiezpiecznym, wrestlingowym świecie?

  OdpowiedzUsuń
 38. Możesz odejść, bylebyś zawsze był blisko...

  Tytuł: Tutułu brak.
  Od: jooanna.gg@imail.pl
  Do: rafal.gredowski@up.pl

  Nie piszę po to, by się na ciebie złościć, za to, że mnie zostawiłeś. Nie, nie jestem aż taka szalona. Nie piszę, by użalać się nad swoją nieporadnością, bo jeśli, tak jak mi kiedyś obiecałeś stoisz gdzieś nade mną, doskonale wiesz, że sobie nie radzę. Nie piszę, po to, by zapewniać cię, że zawsze będę o tobie pamiętać. Nie. Nie po to. O tym doskonale wiesz.
  Piszę, byś wiedział, że byłeś tym jedynym, tym idealnym człowiekiem, na którego zawsze czekałam. Poznanie ciebie było najlepszym darem od losu, jaki ktokolwiek dostał i do tej pory nie mogę uwierzyć, że tam na rogu wpadłam właśnie na ciebie. Tak bardzo cię kochałam.
  Tak bardzo wciąż cię kocham. I zawsze będę.
  Żałuję, że tak rzadko ci o tym mówiłam. Teraz mogę jedynie mieć nadzieję, że zawsze o tym wiedziałeś.
  Bo ja zawsze byłam pewna ciebie.


  Zapraszam na mojego nowego bloga:
  utraceni.blogspot.com

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 39. Zapraszam Cię na moją podtronę "Miśka Ocenia" *KLIK* :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Księżniczka zakochuje się w swoim trenerze fitness czy ta miłość na szansę na przetrwanie?

  Http://royal-love-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 41. Witaj!
  Doskwiera Ci brak czytelników? Chcesz na bieżąco reklamować swoje nowe publikacje?
  A może chcesz poczytać jedno z naszych opowiadań w interesującej Cię kategorii?
  Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedź brzmi "tak", zapraszamy Cię do odwiedzenia Katalogowo. Każdego dnia gości u nas wielu bloggerów! Organizujemy również konkursy i loterie, dzięki którym Twój blog zyska dodatkowy rozgłos.
  Wystarczy się zgłosić, śledzić naszą aktywność oraz reklamować swoją twórczość w zakładce "Wasze nowości".
  Pozdrawiam cieplutko i życzę weny,
  Ayame

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj ponownie :)
   W ostatnim czasie zorganizowałyśmy konkurs dla blogów ocenionych, a odnośnik do Twojej strony znalazłam na jednej z zaprzyjaźnionych z nami ocenialni.
   W konkursie mogą wziąć udział strony, które ocenę uzyskały od początku roku 2015 do końca roku 2016 i należą do naszego katalogu.
   Co możesz zyskać w konkursie?
   Mam nadzieję, że będziesz chciała to sprawdzić.
   W tym celu zapraszam Cię tutaj. Pod tym adresem znajdziesz więcej szczegółów.
   Pozdrawiam cieplutko i życzę weny,
   Ayame
   Katalogowo

   Usuń
 42. Wow, nie śmiem twierdzić, że przebiję się przez tą zaspę śnieżną spamów i spamików, ale nie zaszkodzi spróbować: http://greckie-mity.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 43. Vanjah nie interesuje się niczym. Niczego nie bierze na poważnie i wszystkim gardzi. Nienawidzi świata, w którym przyszło jej żyć. Super zaawansowanego technicznie świata, gdzie ludzie modyfikują swoje ciała, by choć odrobinę przestać być ludźmi. Gdzie rasowcy rządzą, spychając homo sapiens do rynsztoku. Gdzie można zapakować swoją duszę do nic nie czującej chmury. Gdzie jedzenie ludzkiego mięsa nie jest niczym dziwnym, a co druga para mijana na ulicy, to para jednopłciowa.
  A jednak żyje tu i para się najbardziej zawodem tak obrzydliwym, że aż sama się wstydzi tego przed sobą przyznać- jest dziennikarką. Szmatławcową żmiją zmuszoną do eksplorowania tego świata i szukania w nim coraz to większych afer. Co w połączeniu z jej opryskliwym charakterem, daje nam mieszankę wybuchową.
  Krew-wilkolaka-sleepka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 44. Żaden żywy człowiek nie może wejść do Lustrzanego Miasta. Nikt nie dowiaduje się o jego istnieniu przypadkowo. Jego mieszkańcy to inne byty. Ich celem jest wyłącznie dbanie o porządek w naszym świecie.
  lustrzane-miasto.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 45. Zapraszam Cię na moje bloga z opowiadaniem Fantasy: icedaughter.blogspot.com

  Ja wiem, że nie czyta się tych opisów, więc niech blog broni się sam.
  Zachęcam do zapoznania się choć z 1 rozdziałem.
  Etykieta I - klik

  Buziol ❤

  OdpowiedzUsuń
 46. Szesnastoletnia Lena Mikler umiera i trafia do świata dla zawieszonych pomiędzy życiem a śmiercią. Przez wymazanie pamięci, nie potrafi zrozumieć, dlaczego została przydzielona do przedziału SAMOBÓJSTWO. Anioł Stróż pomaga jej odpowiedzieć na niektóre pytania, ale i sprowadza kolejne. Dziewczyna zostaje wplątana w wojnę Stron, gdyż, przez bycie odpowiedniczką złowrogiej Angeli Vivere, może być kluczem do rozwiązania zagadki.
  Rodzice Leny znikają w tajemniczych okolicznościach, a gdy najbliżsi są w niebezpieczeństwie, nie sposób podejmować racjonalne decyzje. Przejście testu nie gwarantuje zwycięstwa, a dramatyczna sytuacja na świecie wciąż się pogarsza. Nawet śmiertelnicy przeczuwają, że zło czai się wszędzie. Nie tyle na ulicach i wśród szeregów wrogiej armii, co w ich własnych sercach.

  W świecie upadłych aniołów, nefilim, Queerów i odpowiedników nic nie jest takie, jakie się wydaje.

  kot-z-maslem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Witam :)

  Jako, że wychodzę z optymistycznego założenia, że piszący lubią też czytać, przybyłam zaintrygować cię swoją historią psyhologiczno-fantastyczną. Do rzeczy:

  Ukryci. Więźniowie iluzji.
  (Zapowiedź książki. Wejdziesz, nie wyjdziesz.)
  Świat stoi nad przepaścią. We wszechogarniającym kryzysie wartości ludzie pozbawieni przewodników umierają.
  W chaosie rośnie zagrożenie ze strony dżihadystów, jednak czy to ich powinniśmy się obawiać najbardziej?
  Ukryci zostali powołani, by zaprowadzać ład, pokój i dobro między ludźmi.
  Jednak okazuje się, że Moc ma dwie strony: Dawania i Zabierania.
  Którą ostatecznie wybierze Szarlin Melania Drucka?
  Czy odgadnie tożsamość prawdziwych ukrytych?
  Czy pokona zasłonę iluzji?
  Uważaj. Nic nie jest takim, jakim się wydaje.

  fragment:
  "Kimkolwiek jesteś, powstrzymam cię. Pora powołać do życia kolejnego Wtórnego. Który to już będzie? 375. No tak. Tym razem czas na poszerzenie mojej trzeciej grupy. Sto dziewiętnasty Wtórny do Grupy Iluzji. Nie chciałam tego robić, ale to może przechylić szalę. Moc Jedni jest wieczna i niezniszczalna. Jestem w końcu Ukrytą, jeśli stworzę Wtórnego z Alians-oblicza moc Jedni zwiększy się do nieskończonych wręcz rozmiarów, to może pomóc w wykryciu TEGO. Jedno ale. Jeśli..."
  "492 lata temu Szarlin przyjęła moc. Stała się Ukrytą. W chwili gdy fakt się dokonał, została na wieczność połączona z ostatnią osobą, której spojrzała w oczy. "

  ukryci-wiezniowie-iluzji.blogspot.com

  Zapraszam BARDZO serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 48. Szczerze, przybyłem tu z zamiarem zareklamowania się, co uczynię, bo dlaczego, skoro można, ale przyznam, iż psychodeliczny (przynajmniej na mój gust) lay mnie zaintrygował. Choć ponarzekam na ten "rozmazujący się" obraz w tle... Z moimi zatokami i migreną stulecia trwającą już tydzień, taka niespodzianka po wejściu na ten blog była oszałamiająca, a jeszcze nie zacząłem czytać i w sumie nie wiem, czy to wrażenie jest o końca takie okay...

  W każdym razie, na teraz mam dla ciebie opis mojego łopowiadania i mam cichą nadzieję, że zaintryguje cię odrobinkę, choć maciupeńko...

  Christoph, nie ufając swoim mocom, chcąc się sprawdzić, ciągle wykorzystuje swój tajemniczy dar. Nieostrożny chłopak, szpanując nabytymi umiejętnościami, przywołuje do siebie demonicznych strażników Oni. Chris nie ma pojęcia, że poprzez nieostrożne korzystanie z mocy, jaką dała mu jego druga natura, obudził w sobie mroczną wersję kitsune – lisiego demona Yoruyami, będącego chłopięcym wcieleniem niebezpiecznego i bezwzględnego Nogitsune. Choć jeszcze tego nie rozumie, Chris będzie musiał przygotować się do walki i stanąć w obronie własnej duszy. Żeby móc wyjść zwycięsko z tego starcia, chłopak dołącza do tajemniczego bractwa, mając nadzieję, że wśród ludzi podobnych do niego, odnajdzie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

  Tsa... Jadę z japońską mitologią, bo... Bo tak! W dobie wampirów i wilkołaków, youkai nie mają łatwego życia, a przecież większość z nich to całkiem miłe stworzonka...

  Dobra, nie szpecę już tej zakładki swoimi wypocinami. Serdecznie zapraszam i tyle.

  http://bractwo-yokai.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. Witaj!
  Kathanna Lewis wraz ze swoimi towarzyszami ucieka jak najdalej od zagrożenia. Żyje w niespokojnych czasach... Czy ludzie, którym ufa są tego warci? Czym jest pchająca ją siła? Może to przeznaczenie, fatum, a może Boski plan? Na jej drodze wciąż pojawiają się rzeczy niewyjaśnione... Dlaczego ciągnie ją, by mimo wszystko odkryć prawdę? Ludzie szepczą o konflikcie zbrojnym na zachodzie. Wkrótce następuje eskalacja i porządek świata nie jest już taki sam. Czy Kath i jej towarzysze znajdą bezpieczną przystań daleko od monotonnych przyzwyczajeń? Czy główna bohaterka przeżyje wstrząs, gdy życie ukarze jeszcze ciemniejszą stronę?

  Kath Lewis chce opowiedzieć Ci historię o samotności, biedzie, niełatwych wyborach i trudnej miłości pośród gruzów starej rzeczywistości.

  Zapraszam do zostawienia swojej opinii w komentarzu.

  Kliknij i już teraz wejdź w ten świat - OCZY w OGNIU

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 50. http://nathalie-pisze.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że zaglądniesz w wolnym czasie.
  Pozdrawiam i życzę weny ;)

  OdpowiedzUsuń
 51. Hej, z tej strony Maxine z ocenialni KKB.
  W związku z tym, że minęły cztery miesiące od publikacji ostatniego rozdziału, chciałam zapytać, czy wciąż jesteś zainteresowana oceną twojego bloga.
  Prosiłabym o odpowiedź do końca listopada na naszym blogu w zakładce pytania.
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 52. Ból i cierpienie już od młodych lat były jej bardzo bliskie. Hartowała się, by nauczyć się walczyć. By być najlepszą. Nie potrzebowała przyjaciół - odtrącała od siebie ludzi. Przywykła do samotności.
  Lecz wbrew jej oczekiwaniom coś się zmieniło, gdy znalazła się w Baxford.
  To miasto wywróciło jej życie do góry nogami, czy ludzie, których tam poznała?
  Nie była pewna. Lecz wiedziała jedno
  Czasami swoich największych sekretów po prostu nie udaje się dochować w tajemnicy.

  http://further-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Hej Ho!

  Po pierwsze - najlepszego w nowym roku, oby był lepszy od poprzedniego :D

  Po drugie. Przychodzę zaspamować o moim starym opowiadaniu, na którym pojawił się nowy rozdział. Kiedyś czytane przez ciebie było, więc pomyślałem, że może wypada poinformować. Więc oznajmiam, że w końcu jest nówka :D

  bractwo-yokai.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. Powracam . : )
  Zapraszam do czytania.

  iamelenagilbert.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 55. Cześć! Z tej strony ponownie Maxine z ocenialni KKB.
  Twój blog znalazł się pierwszy w mojej kolejce. Jednak w związku z tym, że od twojej odpowiedzi wyrażającej chęć zostania ocenioną minęło prawie pół roku (a nie pojawiła się żadna nowa notka na blogu), ponawiam pytanie - czy wciąż chcesz, żebym oceniła twoje opowiadanie?
  A jeśli tak, to czy masz zamiar kontynuować pisanie Her infinity?
  Jak poprzednio, na odpowiedź czekam na naszym blogu w zakładce "pytania".
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 56. Witaj! Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w wiosennym konkursie na www.rzeka-opowiesci.blogspot.com Napisz opowiadanie i wygraj dwie z siedmiu, różnych książek. Dodatkowo można zgarnąć niespodziankę i reklamę bloga. Wejdź na Rzekę Opowieści, aby dowiedzieć się szczegółów.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 57. Dobry wieczór!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki i upominki? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do nowego konkursu literackiego "Już nie zapomnisz mnie" - www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i... co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając cały regulamin na blogu. :) Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 58. Cześć. :)
  Na ocenialni KKB pojawiła się ocena twojego bloga. Zapraszamy do lektury i komentowania! :)

  OdpowiedzUsuń
 59. Jakiś czas temu Twój blog został zgłoszony do oceny na KDO. Po długiej i krętej drodze, ocenialnia powolutku staje na nogi. Z tej przyczyny prosimy o odpowiedź, czy wyrażasz chęć, aby blog jednak został oceniony.
  Komentarz proszę zostawić pod tym postem: http://krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com/2017/07/powrot-zmiany-i-odmowy.html

  OdpowiedzUsuń
 60. Cześć! :)
  Jestem ambasadorką Sweek i chciałabym Cię serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w konkursie literackim #Przygoda organizowanym przez ten portal. Zadanie to napisanie krótkiego opowiadania (max 5000 słów). Do wygrania jest 1000 złotych, przewidziane są także wyróżnienia za najlepsze historie. ^-^

  Więcej informacji znajdziesz tu:
  https://blog.sweek.com/pl/wielki-konkurs-literacki-przygoda/

  Pozdrawiam,
  Kasamiyo

  OdpowiedzUsuń